SOSTINĖS TURGUS - centrinėje miesto dalyje atsidarė 2010 m. gruodžio 18 d.

Atsidarymas pačiame krizės įkarštyje smulkiesiems verslininkams ir prekybininkams suteikė galimybes susikurti darbo vietas, ūkininkams parduoti šviežius ir kokybiškus mėsos,konditerijos, pieno gaminius, vaisius bei daržoves.

Šiuo metu tikrieji vilniečiai ir miesto svečiai turguje gali rasti ne tik įprastų maisto produktų prieinama kaina, bet ir kepyklėlę, kurioje kiekvieną rytą kepama šviežia duona, bandelės, pyragai, taip pat veikia didelis žuvies skyrius - jame viskas, ko galite geisti - gyvi karpiai, rūkytos skumbrės, šviežios atšaldytos lydekos ir lašišos!

Siūlome itin platų mėsos ir jos gaminių pasirinkimą - nuo šviežios triušienos, ėrienos, ūkininkų užaugintų kalakutų mėsos, iki lietuviškam stalui įprastos kiaulienos, jautienos ir vištienos. Šviežiai rūkyti ar sūdyti lašinukai, kadagio dūmuose išrūkyta mėsytė, kaimiška dešra - produkcija turgaus prekystalius pasiekia kiekvieną rytą, tad niekad nenusivilsite gaminių kokybe. Savo sveikata besirūpinantys ir gražiai atrodyti siekiantys pirkėjai nepraleis pro akis maisto papildų ir vitaminų skyrelio, pramoniniame skyriuje visada suras madingų drabužių bei batų visai šeimai tiek kūdikiams, tiek paaugliams, tiek suagusiems.
Prekės namams skyriuje parduodami kokybiški valikliai, skalbimo milteliai, sauskelnės, šampūnai, taip pat gausus kosmetikos, kvepalų, papuošalų, rankinių pasirinkimas.

Nuolat skelbiame akcijas ir nuolaidas grupei būtiniausių produktų, organizuojame šventes pirkėjams su gyva muzika,žaidimais ir dainomis, vasaros savaitgaliais kviečiame mažuosius pramogauti nemokamuose atrakcionuose.

Sostinės Turgus siekia, kad kiekvienas čia užėjęs,išeitų su šypsena! Viskas, ko Jums reikia - po vienu stogu. Siekiame pirkėjams sukurti jaukią ir šiltą vietą, kurioje malonu ir paprasta apsipirkti tiek vasarą, tiek žiemą. Pas mus patogu atvažiuoti ir su visuomeniniu transportu, ir savo automobiliu - parkavimas Nemokamas - turime didelę automobilių stovėjimo aišktelę. Apsipirkusius ir maloniai nuvargusius kviečiame skaniai ir greitai pavalgyti viduje įsikūrusiose kavinukėse, o skubantiems siūlome užkąsti prie Žalgirio gatvės esančiose užeigose.

Mūsų vizija paprasta - tikras turgus - švari, šilta, jauki vieta, kur apsipirkti su visa šeima paprasta ir patogu. Tad kviečiame Jus užeiti, ir kaimyną už parankės kartu atsivesti!